Evroliga objavila konačan spisak: Poznati svi učesnici naredne sezone, tu su Zvezda i Partizan

Jednoglasno je na sastanku akcionara prihvaćeno da se Bešiktaš vrati u elitu, prvi put još od sezone 2012/13

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Youtube/ABAligajtd

Evroliga će i sledeće sezone brojati 20 klubova, a Bešiktaš je u eliti zamenio ekipu Monaka.

Čelnici Evrolige formalno su potvrdili prelazak Monaka u Evrokup zbog finansijske krize u klubu i imenovali Bešiktaš kao naslednika “kneževa” u narednoj sezoni.

Bešiktaš je poraženi finalista Evrokupa, ali je Burg odustao do prilike da zaigra Evroligu.

Jednoglasno je na sastanku akcionara prihvaćeno da se Bešiktaš vrati u elitu, prvi put još od sezone 2012/13.

To znači da će uz Bešiktaš i beogradske klubove Partizan i Crvenu zvezdu učesnici Evrolige naredne sezone biti Efes, Asvel, Baskonija, Dubai, Olimpija Milano, Barselona, Bajern, Fenerbahče, Hapoel Tel Aviv, Makabi Tel Aviv, Olimpijakos, Panatinaikos, Pariz, Real, Valensija, Virtus i Žalgiris.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs, B92

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar