Legendarna Beloruskinja nahvalila Đokovića: To što Novak radi je najpotcenjenija stvar u svetu tenisa

Azarenka nije krila oduševljenje

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: printscreen/YT/ATPTour

Đoković je u velikom finalu maksimalnim rezultatom savladao Janika Sinera, te se na taj način revanširao mlađanom Italijanu za poraz u grupnoj fazi.

Prethodno je u polufinalu održao tenisku lekciju svom najvećem rivalu u ovom trenutku Karlosu Alkarasu.

– Novakova sposobnost da posle poraza podigne svoj nivo igre i odlučnost da pobedi bez obzira na sve je po mom mišljenju najpotcenjenija stvar koju sam videla u tenisu – jasna je Azarenka.

– Čestitam na još jednom oborenom rekordu, Nole.

Đoković je na Završnom mastersu obezbedio i prvo mesto na kraju godine – rekordni osmi put.

Ipak, za njega sezona još nije gotova. Najbolji teniser sveta trenutno se nalazi u Malagi gde će se sa reprezentacijom Srbije boriti na finalnom turniru Dejvis kupa.

Protivnik izabranicima Viktora Troickog u četvrtfinalu biće selekcija Velike Britanije u četvrtak.

Izvor: Objektiv.rs, Sportal.blic.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar