Rubljov nahvalio Đokovića: “Na svakom turniru na kojem igra on je favorit!”

Novak je na dobrom putu da ispiše istoriju

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tanjug/AP Photo/Antonio Calanni

Srpski teniser Novak Đoković je jučerašnjom pobedom nad Andrejom Rubljovom napravio samo još jedan korak ka osvajanju Završnog Mastersa u Torinu.

Rus se dobro držao u prvom, a onda potpuno klonuo u drugom setu. Nakon meča dao je svoje viđenje čitavog meča.

– Mislim da smo danas odigrali samo jedan set jer sam u drugom potpuno pregoreo. To se nije moglo nazvati tenisom, odmah je bilo jasno šta će se desiti. U prvom setu mi je najteže bilo, pogotovo zbog podloge ovde, protiv Novakovog servisa – rekao je Rubljov i nastavio:

– On servira u veoma visokim procentima i loptica uvek pada blizu linije. Uglavnom nisam imao ni šansu nešto da uradim. Možda jednom na 30:30 ili 15:15, ali stvarno nije bilo nekih posebnih prilika.

Govorio je Rus i o favoritima za titulu.

– Novak i Rafa su uvek favoriti bez obzira o kojem turniru pričamo. Svi očekuju da njih dvojica igraju finale. Što se ostalih tiče, ne znam ni šta bih rekao jer je Novak jedan od najvećih. Na svakom turniru na kojem igra on je favorit – podvukao je Rubljov.

Srpski teniser je obezbedio polufinale Torina, dok Rubljov još nije, pa će odluka pasti u poslednjem kolu kada se on sastaje sa Stefanosom Cicipasom u direktnom duelu za prolaz.

BONUS VIDEO:

Đoković otvorio dušu: Ovo su Novakove prve reči po saznanju da može da igra na Australijan openu!

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar