Belgijski fudbalski reprezentativac Juri Tilemans potvrdio je da bi u letnjem prelaznom roku mogao da napusti Lester, prenose britanski mediji.
“Dejli mejl” navodi da je ogromno interesovanje za ovog vezistu, a da je najveće pokazao Arsenal. Tilemans ima ugovor sa “lisicama” do kraja juna naredne godine.
– Dobro se osećam u Lesteru, prihvatili su me raširenih ruku. Svakodnevno dajem sve za klub. Međutim, naravno da slušam i sve opcije, koje mi se nude. Moram da razmišljam o svojoj karijeri – poručio je Tilemans.
Britanski mediji navode da je belgijski fudbaler tražio klub koji će naredne sezone igrati u evropskim takmičenjima, a izbor je pao na Arsenal, koji će nastupiti u Ligi Evrope.
Tilemans je ove sezone odigrao 50 utakmica za Lester u svim takmičenjima, a postigao je sedam golova i imao je pet asistencija. Obeštećenje za belgijskog fudbalera iznosi oko 50 miliona evra.
Bonus video:







Komentari (0)