Očigledno uveren da je u prtljagu gosta hotela Akun pronašao kokain, neimenovani radnik tog odmarališta u meksičkom Tulumu izbezumio se od ketamina, psihotropne supstance koja se, između ostalog, u malim količinama koristi pri smanjenju simptoma depresije.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Nesrećnika su pronašli u sobi “prepariranog”, odnosno paralizovanog i u potpunosti dezorijentiranog, prenosi portal Sopitas.
– Upravo sam se vratio u sobu s doručka i pronašao ga u ovakvom stanju – napisao je pokradeni britanski turist, čije je fotografije na Tviteru podelio njegov prijatelj Nik Tompson.
Lokalni portali prenose da je muškarac prevezen u bolnicu, gde se oporavio, a nakon izlaska, dobio je otkaz i sproveden je u zatvor zbog krađe.
Nah one of my pals come back to this in his hotel room ??? pic.twitter.com/aJbWM3qH1q
— Nick Thomson (@nickthomson_4) April 20, 2022
Ketamin (također zvan “K” ili posebni K) može izazvati intoksikaciju, ponekad uz konfuzno ili katatonično stanje. Predoziranje može uzrokovati kolaps.
Ketamin je anestetik, a kada se nezakonito uzima, obično se to čini ušmrkavanjem, kažu stručnjaci.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)