Publika je navikla na iskrene ljubavne tekstove Dina Merlina, ali se pevač sada prvi put pozabavio ulogom muškaraca koji puno teže od žena mogu izgovoriti reč “oprosti” i izviniti se za svoje greške kako bi opravdali što su u nekom trenutku povredili voljenu osobu.
– Jednom sam ogrešio prema osobi do koje mi je jako stalo pa su ovi stihovi moje autobiografsko iskupljenje. Pokušavam da objasnim onom drugom koliko mi znači i koliki puta treba čovek, muškarac proći da bi se tako jednostavne reči poput “oprosti” izgovorile. Zato sam i napisao dve verzije pesme koje putuju različitim putevima do iste destinacije”, istakao je popularni pevač uoči premijere svoje dve nove pesme.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
On sam kaže da su zanos, emocija i poseban intimni odnos koji dugo godina neguje s publikom njegova najveća nagrada, prenosi NajŽena.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)