Inter pokušava da dođe do pobede protiv Bolonje neigranjem utakmice, pošto im je plan da službenim rezultatom osvoje tri boda.
Utakmica je trebalo da bude odigrana šestog januara, ali je došlo do otkazivanja zbog zaraženih igrača u redovima ekipe Siniše Mihajlovića.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Inter se prvo žalio saveznom apelacionom sudu, ali kako je odbijen, odlučio je da se obrati najvišoj instanci za sportsku arbitražu na Apeninama. U zvaničnom rasporedu Serije A, još nije utvrđen novi datum za odigravanje meča protiv Bolonje, ali u taboru tima sa Đuzepe Meace se nadaju da neće ni morati da ga igraju, te da će im biti upisana pobeda 3:0.
Inter je u slabijoj formi i očekuje ih žestoka borba za titulu sa Milanom i Napolije, pa ćemo videti koja će biti konačna odluka i kakve će reakcije izazvati u italijanskoj javnosti.
Bonus video:







Komentari (0)