Pevač Aki Rahimovski preminuo je danas u 67. godini života u Novom Mestu u Sloveniji.
Iako je poslednjih godina sa svojom nevenčanom suprugom Barbarom živeo u Sloveniji, on će biti sahranjen u Zagrebu, piše Večernji.hr.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Kako su za pomenuti medij rekli izvori bliski porodici, to verovatno neće biti pre sredine iduće nedelje, a sve dodatno komplicikuje i situacija s koronavirusom. Naime, zvanični uzrok smrti pevača biće poznat tek nakon obdukcije, a pre je gotovo nemoguće planirati bilo što konkretno.

Zasad je moguće da će porodica i članovi benda u ponedeljak imati nalaz s uzrokom smrti. Pitanje je kako će sve izgledati i s obzirom na broj zaraženih koronom, pa veća okupljanja nisu moguća. Zasigurno će se naći veliki broj prijatelja, ali i obožavatelja koji će želeti poslednji put da se oproste od legendarnog pevača.
Podsetimo, pre par dana operacijom Akiju su ugradili četiri stenta u jednoj zagrebačkoj klinici. Svi oko njega verovali su kako je to kraj ozbiljnim zdravstvenim problemima. Aki se stoga i vratio u Sloveniju, no sudbina je, nažalost, odlučila drugačije i umro je danas u slovenskom Novom Mestu. Uzrok smrti još nije zvanično poznat, ali je poznato da je Aki i ranije imao zdravstvenih problema.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)