Neverovatan povratak Kutinja: Brazilac podigao Aston Vilu iz mrtvih za bod protiv Junajteda!

Uspeli smo da vidimo staru magiju velikog majstora

Fudbaleri Aston Vile odigrali su nerešeno 2:2 na svom terenu protiv Mančester junajteda u okviru 22. kola Premijer lige.

Mančester junajted je odlično otvorio večerašnju utakmicu i već u šestoj minutu poveo je sa 1:0.

Bruno Fernandeš je uspeo da postigne gol, ali mora se priznati da je golman domaćih napravio neverovatnu grešku.

“Crveni đavoli” su dobro izgledali u ovoj utakmici i činilo se da bi sa tri boda mogli da napuste Birmingem.

Junajted je u 67. minutu uspeo da udvostruči svoju prednost kada je Fred asistirao za Bruna Fernandeša koji ponovo matira golmana Aston Vile za 2:0 i slavlje gostujućih navijača.

Tada se činilo da će gosti pobediti, ali onda je Stiven Džerard u igru ubacio debitanta Filipea Kutinja.

Dojučerašnji igrač Barselone unio je veliku promenu i doneo je svom timu remi. U 77. minute Vila je smanjila na 1:2 kada je Remzi pogodio na asistenciju Kutinja.

Samo pet minuta kasnije Brazilac je ponovo bio u centru pažnje. Ovaj put Remzi je bio asistent, a Kutinjo sa pet metara pogađa praznu mrežu za 2:2 i veliko slavlje na tribinama navijača Aston Vile.

Domaći su do kraja meča pokušali da dođu do potpunog preokreta, ali se rezultat nije menjao i ostalo je 2:2.

Ništa novo na Ostrvu: Odložen veliki derbi engleskog fudbala zbog koronavirusa!