Stefanos Cicipas je izgubio na ATP kupu od Dijega Švarcmana, a posle meča je dao zabrinjavajuću izjavu.
Grku je ovo bio prvi meč posle operacije lakta, a rekao je da i dalje oseća jak bol, pa je samim tim doneo svoj nastup u Melburnu pod upitnik.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Ima dovoljno vremena da se oporavim (do Australijan opena), bar ja tako mislim. Međutim kako nikada nisam imao neki ovakav problem, pre nego što me je on sada zadesio, ne bih znao da kažem sa sigurnošću (da li ću u Melburn). Prvi put prolazim kroz ovo – priznao je grčki as.
Bonus video:







Komentari (0)