Stanojević spušta loptu: Nećemo da hvalimo Milovanovića, polako, dobar je!

Partizan je prvi na tabeli Superlige Srbije sa 53 boda

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je večeras da je ekipa Novog Pazara igrala organizovano, kao i da je zadovoljan pobedom nad tim rivalom.

“Oni su tvrda, čvrsta ekipa. Ne gube utakmice i nije slučajno što ne gube utakmice, organizovani su. Mi smo bili strpljivi i na kraju smo pobedili i zadovoljni smo”, rekao je Stanojević za televiziju Arena sport.

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom terenu ekipu Novog Pazara sa 2:0, u meču 19. kola Super lige Srbije.

Partizan je poveo golom Marka Milovanovića u 50. minutu, a konačan rezultat je postavio Nemanja Jović sa penala u 59. minutu.

Milovanoviću je ovo bio drugi uzastopni gol, posle utakmice osmine finala Kupa Srbije protiv Dubočice (1:0).

Stanojević je dodao da je 18-godišnji igrač postigao veoma važan gol u večerašnjem meču.

“Pa dobro nemojte odmah da ga hvalimo mnogo, dobar je, dao je veoma važan prvi gol i otvorio je utakmicu”, zaključio je Stanojević.

Partizan je prvi na tabeli Superlige Srbije sa 53 boda, tri više od drugoplasirane Crvene zvezde, dok je Novi Pazar poslednji 16. sa 15 bodova.