Barselona posle preokreta “slomila” Valensiju: Ovacije za Aguera na debiju (VIDEO)

Dobra partija "slepih miševa" nedovoljna da se izbegne poraz na Kamp Nou

Fudbaleri Barselone savladali su ekipu Valensije rezultatom 3:1 u okviru 9. kola španske Primere.

Vodeći pogodak za “slepe miševe” postigao je Hose Gaja u 5. minutu, a nije se dugo čekalo na odgovor Barselone. Ansu Fati je doneo izjednačenje lepim pogotkom, preokret je doneo Memfis Depaj posle penala, kada je fauliran Fati.

Utakmicu je rešio, igrač kog uprava gleda kako da ga se reši, Felipe Kutinjo na asistenciju Desta.

Treba istaći da je Serhio Aguero upisao debitantski nastup u zvaničnoj utakmici u Barseloninom dresu, pošto je u 87. minutu zamenio Desta.

Barselonu u narednom kolu očekuje “El Klasiko” u Madridu, dok fudbaleri Valensije dočekuju Majorku.