Transfer karijere: Pričalo se da će u Partizan, ali sjajni plejmejker završio u NBA ligi!

Dogovorio je sve detalje ugovora

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Maksim Konstantinov/Profimedia

Sjajni kanadski košarkaš Kevin Pengos (28) dogovorio je sve uslove saradnje sa Klivlend Kavalirsima i naredne dve godine nosiće njihov dres u NBA ligi. Ovu informaciju preneli su američki mediji, a na osnovu izjave njegovog agenta koji je otkrio i detalje ugovora.

Kako se navodi, Pengos će za dve sezone zaraditi 3,5 miliona dolara, što je novac koji teško da je mogao da dobije u Evropi gde su timovi gotovo selektirani za narednu sezonu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Bivši košarkaš Žalgirisa, Barselone i Zenita svesno je rizikovao kako bi se tokom ovog leta vratio u SAD. On je svojevremeno imao zapaženu karijeru u koledž košarci kada je nosio dres Gonzage, ali nije stigao da se izbori za šansu u NBA ligi.

Prethodnog leta, tokom njegovog razlaza sa Barselonom koji je dugo trajao, Kanađanin se pominjao i kao rešenje za Crvenu zvezdu na mestu organizatora igre, dok se ove sezone pričalo da bi mogao u Partizan. Ipak, na kraju ide u Klivlend.

Bonus video:

Više nije tajna: Đoković rekao šta mu je Beretini šapnuo posle meča, pa se dotakao famoznog prvog seta

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar