Finale je opravdalo taj naziv. Novak Đoković je posle višesatne borbe savladao sa 3:2 u setovima Stefanosa Cicipasa.
I pored teškog poraza i propuštenog vođstva od 2:0 u setovima, Grk je imao samo reči hvale za Novaka.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Bila je velika borba, dao sam sve od sebe, pokušao sam sve što sam mogao… Prvi put sam igrao ovde u finalu, rekao bih da sam napravio sjajan rezultat, ali na kraju poraz – čestitke Novaku, pokazao je koliko je veliki šampion. Ja sam bio prilično inspirisan Novakovim dostignućima. Ako napravim barem pola od toga, biću presrećan – rekao je Cicipas pa nastavio:
– Siguran sam da to nije samo do njega, već je zasluga njegovog tima. Mi igramo za sebe, ali uvek je veliki doprinos tima. Oni su odgovorni za nas. Bilo je sjajno na Rolan Garosu i hvala mom timu i navijačima koji su me podržavali. Nadam se da ću opet ovde napraviti veliki šou i ostvariti dobar rezultat – završio je Grk.
PONOS SRBIJE: “Bože pravde” se ori Parizom, Novak emotivno pevao himnu (VIDEO)







Komentari (0)