Seve u DUGOVIMA do guše: Duguje više od 200.000 evra, njenu firmu preuzeo ON (FOTO)

Severina u velikim finansijskim dugovima otkad se razvela od Igora

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Screenshot/Instagram

Kao grom iz vedra neba odjeknula je vest da se Severina razvodi od Igora Kojića, a od tada u njen život se vratio bivši menadžer Tomislav Petrović, koji je postao vlasnik njenih firmi.

Kako navodi “24sata.hr”, Severina je vlasnica i osnivač firme “DUK production” i “Dobrodošao u klub”, a Petrović i ona su suvlasnici firme “Glazbeni program”. Te firme pevačica je osnovala uoči svoje turneje “Dobrodošao u klub”, a organizaciju istih prepustila je tada rukama veštog menadžera Alena Ključe.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Nakon dovođenja svetskih zvezda u Hrvatsku, Ključe se uhvatio u koštac sa Severininom regionalnom turnejom. Istovremeno, Severina je Antonelu Belamarić postavila kao zastupnika u svojoj firmi.

Keba konačno progovorio o odnosu sa SEVERINOM: Evo da li je još uvek SVEKAR

“Severina me u svoj tim angažovala početkom godine i dogovorile smo se da privremeno preuzmem ulogu zastupnika u njenoj firmi, prvenstveno zbog mogućnosti potpisivanja ugovora, kako bi se olakšao i ubrzao posao kad Severina nije dostupna”, rekla je u novembru 2019. za hrvatske medije tajnovita Belamarić, koja je tada bila desna ruka u Severininoj firmi.

Ipak, prošle godine na direktorsko mesto upisan je Tomislav Petrović, nakon što je posle sedam meseci pukla saradnja na relaciji Ključe-Severina. I dotična Belamarić je od tada izbegavala da komentariše saradnju, odnosno prekid iste s Kojićevom.

Otkriveno zašto Nataša Kojić NE PODNOSI snajku Severinu: Trpela je samo zbog brata

Rezultati poslovanja Severininih firmi za prošlu godinu, koja je bila teška za estradnjake zbog pandemije koronavirusa, još se ne znaju, jer bi tek trebalo da se predaju finansijski izveštaji za 2020. godinu.

Prošle godine se spekulisalo kako su firme, koje su u vlasništvu i suvlasništvu Severine, nagomilale više od 1,7 miliona kuna, odnosno oko 226.666 evra duga u 2019. godini. Firma “Dobrodošao u klub” dobila je i podršku za isplatu minimalnih plata.

Tri meseca je dobijala novac od Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, a reč je o iznosu od 11.250 kuna, odnosno oko 1.500 evra, navodi 24sata.hr. Kako je tada rekao Severinin PR menadžment, zahtev za podršku predat je za jednog zaposlenog te firme. Tomica se u Severinin “štab” vratio prošlog leta, nakon gotovo godinu dana od prekida saradnje. Pevačica i njen dugogodišnji menadžer zahladili su odnose pre dve godine, nakon što joj je on gotovo dve decenije bio desna ruka.

 

Kamen spoticanja navodno je bio njen suprug Igor Kojić, sa kojim Tomica, šuška se, nije nalazio zajednički jezik. Nakon Igorovog povlačenja iz Severininog života pre godinu dana, Tomica ju je pogledom pomno pratio sa terase noćnog kluba u Splitu u kojem je nastupala. Potom su Seve i Tomica s njenim najbližim društvom pozirali na imanju nedaleko od Zagreba mladog vinara Tomislava Voštinića (38), s kojim mediji od prošlog leta povezuju pevačicu.

Igor otišao u Zagreb da vidi Severinu, ona ga NIJE PUSTILA u stan: Nakon pola sata čekanja je otišao

Izvor: Objektiv.rs, 24sata.hr

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar