Paunović posrće u Čempionšipu: Novi poraz Redinga!

Problemi za srpskog stručnjaka

Fudbaleri Redinga doživeli su novi poraz, pošto je večeras od njih bio bolji Vikomb rezultatom 1:0.

Tim koji sa klupe predvodi Veljko Paunović ponovo je razočarao, jer je Vikomb poslednjeplasirana ekipa Čempionšipa, a uz to je i više od 20 minuta imala igrača manje.

Vikomb je poveo u 49. minutu golom Onidinme, ali je u 69. Tafacoli zaradio direktno isključenje napravivši penal. Ipak, Žoao je bio neprecizan sa 11 metara, pa je Reding propustio veliku šansu da izjednači.

Pet minuta pre kraja i Vikomb je imao penal, ali je i Ikpeacu bio neprecizan, pa je rezultat ostao nepromenjen.

Vikomb je i dalje poslednji sa 23 boda, dok je Reding ostao peti, ali sada može da ga preskoči Bornmut, pa se nastavlja žestoka borba za plej of.

S Tonijem je “gazio” Milan, a sad za Objektiv otkriva: Ova ekipa ne može da se poredi s Anćelotijevom!