Vest Hem “čekićem” po VBA: Lester pobedio Čelsi za prvo mesto na tabeli (VIDEO+FOTO)

Tim Brendana Rodžersa sada ima dva boda više od Mančester junajteda uz meč više

Fudbaleri Vest Hema savladali su u Londonu ekipu VBA sa 2:1 u zaostalom meču 18. kola Premijer lige.

Iako je Vest Bromvič zaigrao bolje po dolasku trenera Olerdajsa, VBA nije uspeo da osvoji bod protiv Vest Hema u Londonu.

U samom finišu prvog poluvremena, domaćin je poveo golom Bovena.

Pereira u 51. minutu donosi gostima izjednačenje, da bi gol i pobedu “čekićarima” doneo Antonio u 66. minutu.

Vest Hem je upisao 32. bod i nalazi se na sedmom mestu na tabeli, dok VBA ostaje na 11 bodova i 19. poziciji Premijer lige.

Fudbaleri Lestera pobedili su Čelsi 2:0 u 18. kolu engleske Premijer lige.

Lester je otvorio meč kao iz snova i to pogotkom Vifreda Ndidija u šestom minutu stigli do prednosti. Sve je bilo rešeno krajem prvog poluvremena. Antonio Ridiger je neshvatljivo propustio loptu, Ris Džejms kasnio, a sve to kaznio Džejms Medison za konačnih 2:0.

Ovom pobedom tim Brendana Rodžersa je bar na kratko preuzeo prvo mesto na tabeli Premijer lige, pošto ima dva boda više od Mančester junajteda, uz meč više.

Ljuti zbog odabira dresova: Daltonisti uopšte nisu mogli da razlikuju ko je na terenu igrač kog tima