Nestala devojčica (9) u Novom Sadu: Otišla na spavanje, a ujutru je nije bilo – roditelji uputili apel

Nestanak devojčice je policiji prijavio otac

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Pixabay/RayMediaGroup

Devojčica Aljona stara 9 godina je nestala jutros u Novom Sadu, saznaje “Blic”.

Policiji je nestanak prijavio otac devojčice.

U trenutku nestanka devojčica je bila obučena u farmerke, svetlu duksericu, patike i sa sobom je imala crnu torbu.

Majka devojčice je za “Blic” potvrdila da je devojčica i dalje nije pronađena.

Roditelji mole sve koji je vide da pozovu policiju ili da se jave porodici na broj telefona +381621924352.

Kako piše u apelu koji kruži na društvenim mrežama, Aljona je otišla sinoć da spava, a roditelji su u 11 sati otišli da je probude, međutim, nje nije bilo.

“Nije došla u školu, drugari je nisu videli niti znaju gde je”, piše u objavi.

BONUS VIDEO:

Izvor: Blic

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar