Informacija iz prve ruke? Grčki selektor tvrdi: Evroliga se NEĆE NASTAVITI!

Selektor košarkaške reprezentacije Grčke Rik Pitino nije optimista po pitanju najjačeg takmičenja u ovom sportu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/euroleague.net

Rik Pitino, selektor grčke reprezentacije, izjavio je da postoji velika verovatnoća da se evroligaška sezona neće nastaviti.

– To je ono što sam čuo, ali hteo sam i pored svega da završim sezonu u Panatinaikosu, pa da onda postanem selektor. Da me Panatinaikos zove da se vratim za plej-of, rado bih se odazvao. Ali, ne verujem da će se to desiti – poručio je Pitino, doskorašnji trener Panatinaikosa.

Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i android aplikaciji – Objektiv.rs

Amerikanac je istakao i da bi želeo da u reprezentaciju Grčke vrati legendarnog Vasilisa Spanulisa, koji nije nastupao za nacionalni tim još od 2015. godine.

– Želim da bude naš kapiten, vođa na parketu. Imaće dovoljno vremena da se oporavi od povrede stopala. Spanulis bi bio esencijalni član tima koji ću voditi, zato ga želim da se vrati. Napraviću mu ponudu koju neće moći da odbije – zaključio je Rik Pitino.

Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Instagram – Objektiv.rs

“MI POMAŽEMO EVROLIGI” Spremni smo da ugostimo najbolje, svi ŽELE U BEOGRAD!

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar