“Orlići” nikako prijatno da nas iznenade: Srbija remizirala sa Kiprom!

Narednu prijateljsku utakmicu mlada reprezentacija Srbije igra u Limasolu 22. novembra protiv Severne Makedonije

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: FSS

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije remizirala je sa Kiprom rezultatom 2:2 u prijateljskoj utakmici.

Selekcija Gorana Stevanovića povela je golom Stefana Mitrovića sredinom prvog dela. Krilni fudbaler Crvene zvezde ukrao je loptu defanzivcu Kipra i rutinskom završnicom doveo u vođstvo Orliće. Međutim, usledio je blickrig Kiprana.

U 34. minutu Gavrijel je pogodio sa bele tačke, da bi se pred sam odlazak na odmor Kucakos najbolje snašao u gužvi pred Katićevim golom i zatresao mrežu za potpuni preokret.

Stevanović je na pauzi napravio nekoliko izmena, a kao najbolja pokazalo se uvođenje Borisa Krstića. Napadač rezervnog tima Domžala upisao je debi u dresu mlade reprezentacije ulaskom u 60. minutu, a samo osam minuta kasnije postigao i prvenac za konačnih 2:2.

Narednu prijateljsku utakmicu mlada reprezentacija Srbije igra u Limasolu 22. novembra protiv Severne Makedonije.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar