Sramno ponašanje superstara: Mbape još jednom dokazao da je pravi bahati balavac! (VIDEO)

Ni susret sa Juventusom nije mogao da protekne bez još jednog groznog gesta zvezde PSŽ

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: EPA-EFE/JIJI PRESS JAPAN OUT

Kilijan Mbape je u poslednjim izjavama pokušao da opere obraz. Branio se da nije sebičan i bahat fudbaler, ali kada kroči na teren stvari se drastično promene.

Francuski superstar je u novu sezonu Lige šampiona ušao na sjajan način. Postigao je dva gola protiv Juventusa za 2:1 i tako je u senku stavio konkurente Lionela Mesija i Nejmara.

Ipak, i ovaj susret nije mogao da protekne bez još jednog bahatog gesta zvezde PSŽ. Na pres konferenciji pre meča se smejao novinarskim pitanjima, a zatim je u tunelu kritikovao vlastitog saigrača.

Od ranije se spekuliše da je Mbape u najboljim odnosima sa Ašrafom Hakimijem, a upravo je Marokanac bio njegova poslednja žrtva.

Iako mu je odlični desni bek asistirao u prvom poluvremnu, “gladnom” Francuzu ni to nije bilo dovoljno pa ga je kritikovao na putu ka terenu.

– Nije dovoljno da ti bude žao, daj mi dobru loptu – rekao je Mbape nakon što mu se Hakimi izvinio za jednu akciju.

U drugom poluvremenu Mbape je bio sebičan pošto u čistoj situaciji nije dao loptu Nejmaru dok je Hakimi zamenjen.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar