NIJE ISPALO KAKO SU PLANIRALI!

NIŠTA OD SVADBE! Vesna Rivas tužna: Prokleta korona!

Epidemija im je pokvarila planove.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Privatna arhiva

Sin Vesne Rivas, Petar Pajić je trebalo sutra da se ženi. Međutim, zbog vanrednog stanja u zemlji zbog epidemije virusa korona, ta svadba je morala da bude otkazana jer su zabranjena sva masovna okupljanja.

– A sutra je trebalo biti njihovo venčanje… Prokleta korona, sve nam je otkazala, i svadbu, i njihovo svadbeno putovanje… Sad su deca u svom stanu i provede medeni mesec u karantinu. Samo neka je ljubavi i zdravlja, i karantina, pa biće svadbi i još ponešto – navela je Vesna na svom profilu na mreži “Facebook”.

… A sutra je trebalo biti njihovo venčanje… Prokleta Korona,sve nam je otkazala,i svadbu, i njihovo svadbeno…

Posted by Vesna Rivas Pajić on Friday, March 27, 2020

Vesna je za portal Objektiv.rs otkrila neke detalje koje su obavili pre svadbe, a sada je sve palo u vodu.

– Svadba je trebalo da bude održana sada u subotu, 28. marta. Pola gostiju je trebalo da im dođu iz Austrije i Nemačke i mnogi i ovde iz unutrašnjosti. Sve je bilo kupljeno i organizovano, zato su i pravili i momačko veče. Ja sam šila dva specijalna kompleta, Matori je pazazio prelepo odelo i sve uz…. Ma… Pozivnice poslate, snajka letela za Beč da lično odnese svojim prijateljima sa fakulteta pozivnice. Čak su štampali na nemačkom pozivnice jer ima puno stranaca sa raznih krajeva sveta… – rekla nam je Vesna.

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar