Novak Đoković je nakon plasmana u polufinale otkrio zašto je došao na Masters u Parizu.
Najbolji na svetu je objasnio da želi godinu da završi na prvom mestu i tako prestigne Pita Samprasa, koji je kao i Novak, šest puta godinu završavao na liderskoj pozicji ATP liste.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Prvo mesto na ATP rang listi na kraju godine je najveći razlog mog dolaska ovde. Nadam se da ću to uspeti da uradim ove nedelje – rekao je Đoković.
Danil Medvedev diše za vratom Novaku, ali Pariz nije jedina šansa da srpski as obebedi prvo mesto.
– Ako ne uspem to sada, ostaje mi Torino.
Za kraj se osvrnuo o četvrtfinalu sa Tejlorom Fricom.
– Dobro sam se osećao, s obzirom da mi je ovo bio tek drugi meč posle skoro dva meseca pauze. Moram da radim na nekim stvarima, ali mislim da ću biti sve bolji što više budem igrao
Bonus video:







Komentari (0)