Magično veče srpskih futsalera: “Orlovi” demolirali Ameriku za osminu finala Svetskog prvenstva!

Veličanstvena igra čete Dejana Majesa

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: FSS

Futsal reprezentacije Srbije se plasirala u osminu finala Svetskog prvenstva u Litvaniji, pošto je u trećem meču grupne faze ubedljivo savladala Amerikance – 7:0.

Ovo je bilo veče iz snova za izabranike Dejana Majesa, koji su prikazali prelepu igru i potpuno nadigrali protivnika.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

“Orlovi” su idelano otvorili meč i već u šestom minutu su došli do prednosti preko Rakića, koji je rutinski reagovao nakon asistenciej Lazarevića. Dva minuta kasnije Petrovi je našao Tomića, kome je bilo lako da duplira prednost.

Tomić i Petrov su dodatno napunili gol Amerikanaca, koji bukvalno ništa nisu mogli našim momcima. U nastavku su malo spustili gas, ali su i pored toga postigli još tri gola. Prvo je Milosavljević zatresao mrežu, Lazarević je svojim drugim golom na meču povisio na 6:0, da bi Radovanović stavio tačku na utakmicu.

Bonus video:

Skandalozan potez Amerikanca: Prljavo napao srpskog reprezentativca, umalo opšta tuča (VIDEO)

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar