Krenula putem Ane Korać: Stanija “zasukla rukave” pa ušla u VOĆNJAK sa dečkom da bere MALINE! (FOTO)

Starleta Stanija Dobrojević je iznenadila sve pratioce na Instagramu kada im je pokazala da se nalazi u voćnjaku i da bere maline

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
foto:E-stock/A.Nalbantjan

Rijaliti zvezda i starleta Stanija Dobrojević objavila je na svom Instagram profilu da se tokom jučerašnjeg dana upustila u pustolovinu branja malina, a društvo joj je pravio dečko i maneken Marko Marković.

Dobrojevićeva je na Instagramu pokazala delić uživanja i napornog posla koji je obavila, a mnogi su povezali sa njenom ljutom rivalkom i starletom Anom Korać.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Podsetimo, tokom Anine karijere isplivalo je na videlo da se i ova gradska devojka iz Ivanjice bavila branjem malina, te da je silikone i plastične operacije platina novcem koji je zaradila tokom letnje sezone u voćnjaku.

Izgleda da je Stanija krenula njenim stopama ili je prosto odlučila da se opusti samo uz svog dečka i po koju korpu malina. Dobrojevićeva je snimila kako je sve to izgledalo, pa je pratiocima pokazala kako je napunila dve kante i oduševila ih.

BONUS VIDEO:

 

Izvor: Objektiv.rs, Republika

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar