Ne postiže golove: Mesi NIKAD GORE nije igrao u Barseloni

Leo Mesi je u subotu prošao još jednu utakmicu bez postignutog gola nakon što je Barselona prosula bodove na gostovanju kod Selte Vigo

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/printscreen/YouTube

Zabrinutost raste sa svakim prolaznim mečem za Argentinca koji se bori da dostigne brojku od 700 postignutih golova za Barselonu.

Utakmica na Balaidosu bila je treća u nizu u kojoj Mesi nije uspeo da postigne pogodak, što znači da se u 10 do 16 utakmica pod Kikeom Setienom nije upisivao u strelce.

Čak i kada je Tata Martino vodio ekipu sa Kamp Noa, Mesi je uspeo da postigne 41 gol za vreme njegovog mandata, iako mu je sezona 2013/14 bila jedna od najgorih. Ove sezone definitivno ne blista pa je tako postigao do sada “samo” 26 golova.

Messi u posljednjem desetljeću nikada nije postigao manje od 40 pogodaka po sezoni.

Čak se i 38 pogodaka koje je postigao u prvoj godini pod vodstva Pepa Gvardiole čini u ovom trenutku nedostižnim jer je do kraja ostalo samo sedam kola u La Ligi te će odigrati još koju utakmicu u Ligi šampiona.

U Barsi SLAVE: Konačno se rešili revolveraša, kockara i davitelja, koštao je milion po utakmici (VIDEO)

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar