U Splitu je jutros osvanuo morbidni grafit u kome se poželela smrt Novaku Đokoviću, a brzom reakcijom čelnici Splita su ga prebrisali.
“Da umreš od nje to nam je želja, pozdrav iz Splita da Bog da krepa. Đokoviću, umri”, bilo je napisano plavim sprejem na zidu u Sinjskoj ulici.
Posle ovog akta mržnje, reagovao i Kristijan Petric, bivši predstavnik navijača Hajduka, Torcide.
“Mi hrvatski vojnici i policajci nismo se borili za ove morbidne poruke napisane pod okriljem noći. Borili smo se za pravnu državu u kojoj je svako dobrodošao, ukoliko poštuje naše zakone i državu. Nagledali smo se i naslušali ‘velikih Hrvata’ za vreme i posle rata. Pacovi, vratite se u kanalizacije”, poručio je Petric.
Velika sramota Hrvatske: Pogledajte kako sada izgleda morbidni grafit upućen Novaku! (FOTO)







Komentari (0)