Pevačica Severina Kojić i dalje vodi sudski spor protiv bivšeg partnera oko starateljstva nad detetom, čime je pretpostavljamo najviše okupirana. Ipak, kao surovi profesionalac, ona je posvećena i svojoj karijeri, pa je poslednjih nedelja u jednom zagrebačkom studiju, poštujući sve epidemiološke mere, radila na novim pesmama.
Kako prenosi Slobodna Dalmacija, Severina je obnovila saradnju sa svojim dugogodišnjim menadžerom Tomislavom Petrovićem.
Kako se saznaje iz izvora bliskih pevačici, njihov novi početak saradnje drži se u tajnosti, a za njega je znao samo uzak krug saradnika. Severina, kao i Petrović, imaju osećaj da nikad nisu ni prekidali saradnju.
Izvor hrvatskih medija tvrdi da Petrovićev povratak u Severinin tim nema nikakve veze s pričama o lošem poslovanju i navodnim dugovanjima zbog brojnih tužbi. Tačno je da je jedna od firmi u Severininom vlasništvu prošlu poslovnu godinu završila u minusu, ali je druga poslovala s dobitkom nešto većem od 1,2 miliona kuna, što se može videti na stranicama Fine preko sudskog registra.
Inače, Severina i Tomislav saradnju su prekinuli u mratu 2019. godine, nakon 17 godina uspešne saradnje.







Komentari (0)