Kralj narodne muzike Šaban Šaulić, koji je preminuo prošle godine od posledica teške saobraćajne nesreće u Nemačkoj, iza sebe je ostavio suprugu Gordanu, decu i unučad.
Iako se ne pojavljuje često u javnosti, njegov unuk Luka Adžić privlači veliku pažnju devojaka.
Luka je sin Šabanove ćerke Sanele i njenog bivšeg supruga Ivana Adžića. Krenuo je stopama svog oca i bavi se fudbalom, a trenutno igra za klub “Anderleht” iz Brisela, gde je veoma uspešan.
Šaban je bio redovan na njegovim utakmicama i bio je njegov najveći obožavalac, pa je rado pričao o uspesima svog unuka kad god je imao priliku za to.
Svojim izgledom mlađani Adžić privlači veliku pažnju pripadnica lepšeg pola, ali njegovo srce je osvojila jedna Aleksandra.
Njih dvoje su već nekoliko meseci u vezi, koju su skrivali od javnosti sve donedavno, a kako se čini po objavama na društvenim mrežama, uživaju u ljubavi.
Još Lukinih fotografija pogledajte u nastavku.







Komentari (0)