Kada nema Dončića, tu je Irving: Fantastična rola Kajrija i pas za trojku u poslednjoj sekundi (VIDEO)

Maveriksi su šesti na tabeli sa skorom 36-35

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tanjug/AP/Mark J. Terrill

Košarkaši Dalasa u gostima su pobedili Loša Anđeles Lejkerse rezultatom 111:100.

Dalas, koji je igrao bez Luke Dončića, imao je dvocifrenu prednost u trećoj četvrtini, ali je u finišu poslednje morao da juri zaostatak.

Defanzivci domaćih fokusirali su se na Kajrija Irvinga, koji je vratio pas ka Maksiju Kleberu – a ovaj pogodio za tri poena uz zvuk sirene.

Irving je zapravo bio najzaslužniji za trijumf sa 38 poena, šest skokova i šest asistencija, a dvocifreni su bili još Tim Hardavej sa 12 poena, Kris Vud je ubacio isto toliko, ali imao i devet skokova i osam dodavanja, dok je Kleber meč završio sa 10 poena.

Kod Lejkersa najefikasniji su bili Entoni Dejvis sa 26 poena i 10 skokova, Ostin Rivs je dodao 16, a Denis Šruder 15 poena.

Maveriksi su šesti na tabeli sa skorom 36-35, dok su Lejkersi 10. sa učinkom 34-37.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar