Katastrofa za Francusku: Jedan od najboljih propušta Mundijal u Kataru!

Dešam će morati da mu nađe dostojnu alternativu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: EPA-EFE/Daniel Mihailescu

Pol Pogba je tri nedelje pred Svetsko prvenstvo doživeo novu povredu, te je sada sigurno da ga nećemo gledati u Kataru.

Italijanska novinarka Fabijana dela Vale je donela vesti da je Francuz počeo da trenira sa prvim timom Juventusa, ali da se odmah ponovo povredio.

Sada mu problem predstavlja butni mišić koji će ga od terena odvojiti više od 10 dana, što mu ostavlja tek oko dve nedelje da se oporavi i dovede u pravu formu za Mundijal.

Odavno je poznato da zbog ranije povrede kada je polomio metatarzalnu kost Pogba neće igrati za Juventus sve do 2023. godine, ali se Francuz nadao da bi mogao da se oporavi na vreme za Katar gde “trikolori” brane titulu osvojenu pre četiri godine.

Ipak, on se još uvek nada da će Dešam uvrstiti na spisak od 26 fudbalera za predstojeće Svetsko prvenstvo.

Nadaju se u Juventusu da je ova povreda samo tu zbog prenapornog treninga, ali pošto je već treća koju je doživeo od povratka u “staru damu” veliko je pitanje u kakvom će se stanju vratiti na teren i kada.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar