Darko Lazić NAPUSTIO Srbiju posle skandala: Otkrio RAZLOG odlaska, a evo gde se sada nalazi (FOTO)

Spakovao kofere i otišao

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju

Nakon što je priveden od strane saoraćajne policije zbog prekoračenja brzine, upravljanjem vozilom bez vozačke dozvole, kao i pozitivnog testa na prisutnost alkohola i kokaina, pevač Darko Lazić napustio je Srbiju.

Darko se oglasio pred medijima i izjavio da je i test na drogu bio pozitivan kada ga je policija zaustavila, a pevač se sada oglasio i na svom Instagram profilu i obavestio pratioce da se nalazi u Cirihu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Darko je podelio fotku iz jednog kafića u kojem je provodio vreme sa svojim prijateljem, a potom i promociju svog sutrašnjeg nastupa koji je zakazan u jednom klubu u Nemačkoj.

Podsetimo, Darko Lazić je zbog niza saobraćajnih prekršaja bio priveden i izrečena mu je maksimalna novčana kazna u iznosu od 200.000 dinara, zabrana upravljanja motornim vozilom na godinu dana i 10.000 dinara za prekoračenje brzine, a iako je bio pozitivan na testu za narkotike, pevač tvrdi da te noći nije konzumirao nedozvoljene supstance.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar