Tone Barsa, ali tone i Real: Espanjol srušio “kraljevski klub”, Jović asistent u porazu!

Nakon ovog kola Espanjol je na 12. mestu sa 9 bodova

Ni Real Madridu ove sezone ne cvetaju ruže…

Nakon senzacionalnog poraza od Šerifa pre nekoliko dana, Madriđani su danas poraženi i od Espanjola u gostima – 2:1 (1:0).

Domaćin iz Barselone poveo je u 17. minutu pogotkom De Tomasa, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Kada se očekivalo da Real zaigra znatno bolje u nastavku, desio im se novi šok, pošto je Vidal u 60. minutu povisio na nedostižnih 2:0.

Svega koji minut kasnije na terenu se našao Luka Jović, koji je u 71. asistirao Karimu Benzemi za gol i smanjenje prednosti, međutim, više od toga Real nije mogao.

Espanjol je slavio protiv slavnog kluba i naneo mu prvi poraz u La Ligi ove sezone.

Nakon ovog kola Espanjol je na 12. mestu sa 9 bodova, a Real deli prvu poziciju sa Atletiko Madridom sa 17, uz meč više od Sosijedada, odnosno dva od Sevilje.