FUDBAL ILI KARNEVAL? Brazilac nema dilemu…

Prethodnih pet godina je išao u Rio, pa se pretpostavlja da će isto učiniti i sada

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/Tanjug/AP Photo/Christophe Ena

Najbolji fudbaler Pari Sen Žermena Nejmar nalazi se pod udarom javnost zbog sumnje da je namerno zaradio crveni karton protiv Bordoa.

Nejmar je nepotrebno u sudijskoj nadoknadi, na jednu loptu na sredini terena, startovao oštro i zaradio isključenje, odnosno suspenziju.

Zato francuska javnost sumnja da će, iako je ranije izjavio da neće ići nazad u Brazil, ipak biti na karnevalu u Riju jer neće moći da igra za PSŽ sledećeg vikenda.

Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i  android aplikaciji – Objektiv.rs

Povod za to imaju, pošto je Nejmar poslednjih pet godina bio na karnevalu, čak i dok je bio povređen i nosio štake.

Parižani naredni meč u francuskoj Ligi 1 igraju u nedelju protiv Dižona, svakako bez Nejmara, samo je pitanje da li će biti deo manifestacije u Riju koja počinje dva dana ranije.

Izvor: Objektiv.rs, B92

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar