Gvardiola opet nezadovoljan timom: Ima sve, ali mu fali i gol-mašina od 105 miliona evra

U realizaciju posla krenuće u januaru

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tanjug/AP Photo/Antonio Calanni

Izuzetno loš start sezone Mančester Sitija i veliki zaostatak u odnosu na Liverpul već u ranij fazi sezone, upalio je neke alarme na stadionu “Etihad”.

A, oni se na tom mestu, po pravilu, gase parama.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Tako engleski mediji pišu da će Pep Gvardiola već u januaru krenuti novu mini-rekonstrukciju ekipe i da je spremna prva želja, a to je Romelu Lukaku.

Belgijanac iza sebe ima sezonu karijere u dresu Intera sa 34 data gola, a fudbal na Ostrvu mu je izuzetno poznat pošto je već nastupao za Čelsi, Vest Brom, Everton i Mančester Junajted, koji ga je neverovatno lako pustio u Italiju.

Zato je Gvardiola probao da ga angažuje i letos, ali tadašnja cifra koju je Inter potraživao bila je previsoka.

Lukaku bi prema projekcijama Gvardiole bio idealna zamena za Serhija Aguera, čiji se odlazak predviđa za naredno leto.

Ipak, dovesti snažnog napadača neće biti nimalo lako, svestan je i španski stručnjak toga, pa je zato spremio ponudu od 105 miliona evra, odnosno rešen je da obori klupski rekord. Najskuplji igrač do sada koji je stigao u Siti je Kevin de Brujne za 76 miliona.

Dok je on rušio Napoli, njegov bivši tim je oborio svetski rekord i postao najseverniji prvak ikada

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar