Partizanova BRUKA! Samo bod protiv Metalca uz primljeni gol sa IGRAČEM MANJE (VIDEO)

Crno-beli odigrali 1:1 u Gornjem Milanovcu i prosuli još dva boda u Superligi Srbije

Fudbaleri Partizana i Metalca odigrali su večeras nerešeno 1:1 (0:0) u Gornjem Milanovcu u 10. kolu Superlige.

Gosti su prvi došli do vođstva, a gol za ekipu Aleksandra Stanojevića postigao je Filip Stevanović 45 sekundi po početku drugog poluvremena.

Domaćin je od 61. minuta igrao sa igračem manje, zbog crvenog kartona kapitena Miloša Vranjanina, ali 20 minuta kasnije Metalac došao do izjednačenja, kada je strelac bio Filip Antonijević.

Crno-beli trenutno imaju 22 bodova i nalaze se drugom mestu na tabeli, a Metalac je 12. sa 13 osvojenih bodova.

Nakon reprezentativne pauze Partizan će u 11. kolu, 17.oktobra, dočekati Crvenu zvezdu u Humskoj.

Hvala što ste pratili tekstualni prenos utakmice Metalac – Partizan 1:1 na portalu Objektiv.rs.

90+4 KRAJ UTAKMICE

87′ Lutovac ponovo promašuje

85′ Lazar Pavlović je dodao Lutovcu, to je zicer, ali fudbaler Partizana šutira u Puletića

81′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL 1:1! Metalac je izjednačio sa igračem manje!  Loše je reagovala odbrana Partizana, a strelac je Filip Antonijević

72′ Matić je pokušao udarcem glavom. Bezopasno.

61′ Crveni karton za kapitena Metalca. Drugi žuti. Neoprezno je, otvorenim šonom startovao na Filipa Stevanovića.

46′ GOOOOOOOOOOOOOL 0:1! Šutirao je Filip Stevanović, lopta je prešla gol liniju i Partizan je posle samo 45 sekundi na početku drugog poluvremena poveo.

DRUGO POLUVREME

45′ Kraj poluvremena

32′ Suma dobija žuti karton. Ponovo je krenuo laktom na rivala, ali ne kao što je to uradio pre mesec dana na utakmici sa Vojvodinom, kada je udario Drinčića.

18′ Karambol u šesnaestercu Metalca, Urošević je izbacio čuvara, šutirao, ali golman Puletić odlično interveniše.

13′ Antonijević je uzvratio, ali je Šćekić blokirao njegov šut.

10′ Prva šansa na utakmici za Partizan. Stevanović je šutirao, golman Metalca odbio loptu do Asana, koji

1′ Utakmica je počela

Metalac – Partizan

Stadion: Gradski u Gornjem Milanovcu;

Sudija: Milan Ilić.

Metalac: Puletić – Antonijević, Vranjanin, Vasiljević, Pecelj – Maksimović, Desančić – Rogač, Zoćević, Popović – Katanić.

Partizan: Popović – Miljković, Vitas, Banjak, Urošević – Zdjelar, Šćekić – F. Stevanović, Asano, Suma – Sadik.

Dobar dan i dobrodošli na tekstualni prenos meča Metalac – Partizan na portalu Objektiv.rs

Trener Partizana Aleksandar Stanojević pre utakmice je rekao:

Crno-beli su drugi na tabeli sa 22 boda, a Metalac 12. sa 13 bodova.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Fudbaleri Partizana danas (18 časova) u 10. kolu Superlige gostuju ekipi Metalca u Gornjem Milanovcu.