Još jedna Denverova pobeda u režiji srpskog Ol-stara!

Jokićeva Ol-star partija!

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Tanjug/AP Photo/David Zalubowski)

Denver Nagetsi savladali su Juta Džez 106:100 predvođeni Nikolom Jokićem. U noći u kojoj je drugi put izabran za Ol-star meč, Jokić je postigao 28 poena (11/19 iz igre) uz 10 asistencija.

Denver je gubio 70:61 četiri minuta pre kraja treće četvrtine, kada je domaćin napravio seriju 15:0 za preokret. Nagetsi su nastavili u istom ritmu u četvrtom kvartalu za ukupnu seriju 27:1, ali zamalo da to ne bude dovoljno za pobedu.

Juta uspeva da nadoknadi 17 poena zaostatka pred finiš, kada na scenu stupa Jokić i sa šest poena u poslednja dva minuta – dva slobodna, skok-šut sa poludistance i ‘floater’ za bezbednu distancu Nagetsa.

Nagetsi su opet bili oslabljeni neigranjem Džamala Mareja, Gerija Herisa, Pola Milsepa i Mejsona Plamlija.

Jokića je najbolje pratio Vil Barton sa 18 poena, 15 je dodao Džerami Grant, Toni Kreg je ostvario dabl-dabl sa 13 poena i 10 skokova, dok je po 12 poena i uhvaćenih lopti imao Majkl Porter.

Juti nije pomogao impresivan nastup Džeremija Klarksona sa 37 poena, pratili su ga samo Rudi Gober sa 21 poenom i 11 skokova te Bojan Bogdanović sa 18 poena.

Užasno veče imao je Donovan Mičel koji je pogodio samo jedan od 12 šuteva iz igre za 4 poena uz 8 asistencija.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar