Sumnja se da su proizvodili i dilovali drogu: Uhapšena trojica muškaraca kod Kikinde

Trojka iz Novog Miloševa uhapšena je 19. februara

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Youtube/ MUP Srbije

Muškarci A. L. (27), S. Ć. (19) i K. M. (35), svi iz Novog Miloševa, pripadnici kikindske policije lišili su slobode u akciji, koja je realizovana u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Zrenjaninu.

Osumnjičeni su uhapšeni i zadržani zbog sumnje da su počini po jedno krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Navodno, trojka iz Novog Miloševa uhapšena je 19. februara u delu ulice Jovana Jovanovića Zmaja.

U saopštenju zrenjaninskog tužilaštva piše da će osumnjičeni, u zakonskom roku, biti sprovedeni dežurnom javnom tužiocu Višeg javnog tužilaštva u Zrenjaninu, koji će nakon njihovog saslušanja odlučiti da li će sudiji za prethodni postupak Višeg suda podneti predlog za određivanje pritvora:

– U toku istrage biće preduzete sve potrebne radnje da bi se pravilno utvrdilo činjenično stanje, kako bi se mogla doneti pravilna i zakonita javnotužilačka odluka – navodi se u saopštenju.

Izvor: Kurir

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar