Kakva utakmica u Novom Pazaru: TSC imao sve u svojim rukama, a onda se dogodio preokret!

Domaći su napravili veliki podvig

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas na svom terenu, nakon preokreta u finišu, TSC iz Bačke Topole sa 2:1, u meču 20. kola Super lige Srbije.

Gosti su do prednosti došli u 64. minutu pogotkom Saše Jovanovića, da bi izjednačenje Novom Pazaru doneo Bojica Nikčević 15 minuta kasnije.

Konačan rezultat i tri boda domaćinu doneo je Slobodan Stanojlović u 89. minutu.

Utakmicu na Džaizkoin areni, po veoma hladnom vremenu, pratilo je oko 2.500 gledalaca.

Novi Pazar je šesti na tabeli sa 34 osvojena boda, pet manje od trećeplasiranog TSC-a.

U narednom kolu, Novi Pazar će dočekati Radnički iz Niša, dok će TSC biti domaćin kruševačkom Napretku.

Sportski direktor PSŽ-a o Mesiju: “I njemu je stalo da se dogovorimo”