SVIREPO ubistvo na Novom Beogradu: Dementna starica danima nije želela da ide kući, a onda je našli mrtvu

Pokrenuta je istraga koja će rešiti svirepo prebijanje posle kog je izgubljen jedan život

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Ilustracija, Foto: Shuttersrock

Jezivo ubistvo dogodilo se na Novom Beogradu između utorka i srede, kada je grupa nepoznatih ljudi pretukla stariju ženu, koja je nakon toga smeštena u bolnicu u kojoj je izdahnula.

Baka je bila osoba koju su mahom poznavali stanovnici bloka 45 na Novom Beogradu, a priča iza toga je i više nego potresna.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Pre izvesnog vremena na grupi stanovnika ovog dela prestonice povela se priča o misterioznoj ženi koja je praktično živela u centru bloka i koja nije želela da ide kući, iako je znala da joj je u blizini dom, prenosi jedan portal.

Od posledica demencija bila je nesposobna da se stara o sebi, a mnogi žitelji su joj pomagali.

Baka je ubijena u noći između 8. i 9. decembra, od za sada, nepoznatih počinilaca. Nešto kasnije je preminula od posledica prebijanja, nakon kratke kome u KBC Zemun.

 TEŠKA nesreća na putu Čenej-Sirig: Stravičan SUDAR dva automobila, ima povređenih (VIDEO)

Nedaleko od mesta zločina nalazi se policijska stanica, a kako mediji prenose, pokrenuta je istraga koja će rešiti svirepo prebijanje posle kog je izgubljen jedan život.

BONUS VIDEO: 

Izvor: Blic

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar