Naš voditelj Andrej Maričić snimao je svoje emisije “Bez granica sa Andrejem” u Laosu, državi u dalekoj jugoistočnoj Aziji, čak i kada je epidemija koronavirusa počela.
S obzirom na situaciju koja je zadesila čitav svet, letovi se otkazuju ili pomeraju, zbog čega je Andrej jedva stigao u Srbiju:
-Evakuacija u toku! Zbog koronavirusa avio kompanije obustavljaju letove na duži vremenski period (2 meseca) pa mi je prioritet da se što pre vratim u Srbiju. Prekinuo sam snimanje Bez granica sa Andrejem u Laosu nakon 4 nedelje i hvatam poslednji let i šansu da stignem kući. Ako ne uspem, ostajem 2 meseca ovde. Iz Laosa letim do Tajlanda, u Bangkok, odakle imam let narednog dana (32 sata kasnije) za Beograd, gde ću samoinicijativno otići u karantin koliko god bude trebalo .
Nemam nikakve simptome i odlično se osećam ali ne želim da dovedem bilo koga u najmanji rizik da se potencijalno zarazi. Samoizolacija je jedino rešenje za sve nas!
U Laosu zvanično nije registrovan nijedan slučaj koronavirusa i ovde sam definitivno sigurniji, ali Laos nije kuća, moja kuća uvek je Srbija. Želim da budem pored svoje supruge i porodice kakva god da je situacija jer ne postoji ništa važnije u životu.
Dr’šte se ljudi, volim vas sve i nadam se da se uskoro čujemo iz Beograda. Napisao je Andrej na svom Instagram profilu.
Srpski voditelj Andrej Maričić nije uspeo da se vrati u Srbiju iz Bangkoka pre nego što su avio kompanije obustavile sve letove na duži vremenski period, pa je molio za pomoć i apelovao na našu državu da pomogne svima onima koje je ovo zadesilo, a nakon lepih vesti da se konačno vraća kući, usledila je još jedna promena – let je bio pomeren. Sada se na društvenim mrežama oglasio i otkrio da je u Beogradu:
“28 dana samoizolacije može da počne”, napisao je ispod slike, pokazavši da će se pridržavati javnih apela u vezi korona virusa.







Komentari (0)