Novak Đoković se ovih dana nalazi na meti prevaranata koji na društvenim mrežama koriste njegovo ime, lažiraju njegove intervjue i na taj način manipulacijom otimaju novac od naivnih ljudi na društvenim mrežama, koji misle da im se obraća lično najbolji teniser sveta.
Tim povodom reagovao je i advokat Goran Draganić, pravni zastupnik Novaka Đokovića, koji je u svoje ime dostavio saopštenje svim novinskim redakcijama zbog prevare koja ovih dana kruži društvenim mrežama.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Saopštenje Gorana Draganića prenosimo u celini:
Obaveštavam javnost da su poslednjih dana društvene mreže i mediji, ponovo preplavljeni novim lažnim intervjuima i lažnim izjavama Novaka Đokovića u vezi navodnih poslovanja sa kripto valutama.
Radi se o najozbiljnijim prevarnim radnjama, u ovom trenutku nepoznatih učinilaca.
Podneli smo krivičnu prijavu Višem javnom tužilaštvu – Posebno odeljenje za visokotehnološki kriminal.
Očekujemo najhitniju reakciju nadležnih organa u pronalaženju učinilaca ovih prevarnih radnji.
Šamar za Nadala: Seti se kada su se ŽALILI Đoković i Federer, zato je osvojio čak 12 titula!







Komentari (0)