Nakon preuzimanja dužnosti premijera privremenih prištinskih institucija i kraće sednice svog kabineta, Aljbin Kurti je u Prekazu odao poštu osnivačju tzv. OVK Ademu Jašariju.
On je tom prilikom rekao da svi koji danas uživaju u slobodi treba da, kako je rekao, “zahvale žrtvama palim za tu slobodu”.
„Ova sloboda koju danas uživamo i ovo stanje koje imamo ukorenjeno je u žrtvi mučenika, a pre svega u žrtvi porodice Jašari”, rekao je Kurti, prenela je prištinska Gazeta Expres.






Komentari (0)