Fudbaleri Arsenala i Atletiko Madrida igraju revanš meč polufinala Lige šampiona.
Posle prvog poluvremena “tobžije” vode 1:0, golom Sake u 45. minutu. Pogledajte OVDE.
Podsetimo, u prvom duelu rezultat je bio 1:1.
Prvih 45 minuta obeležila je čvrsta igra sa kulminacijom u samoj završnici. Iako je Arsenal diktirao tempo od samog starta, prve ozbiljne pretnje stigle su od strane Atletika preko Simeonea i Alvareza, ali je Deklan Rajs sjajnom intervencijom u 11. minutu sačuvao mrežu “tobdžija”.
Saka je sredinom poluvremena propustio dobru priliku posle kornera, dok je u 35. minutu situacija oko Trosara u kaznenom prostoru podigla publiku na noge, mada sudija nije pokazao na belu tačku.
Trenutak odluke desio se u 45. minutu: nakon šuta Trosara i odbrane Oblaka, Bukajo Saka je natrčao na odbitak i poslao loptu u mrežu za 1:0.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)