Španski trener Ćabi Alonso vodiće Bajer poslednji put u Leverkuzenu u nedelju od 15:30 časova u velikom derbiju sa Borusijom Dortmund.
Sve je izvesnije da će Ćabi Alonso preuzeti klupu Real Madrida početkom naredne sezone, a uveliko se „Kraljevski klub“ priprema za dolazak novog trenera.
🚨💣 BREAKING: Xabi Alonso confirms he’s set to LEAVE Bayer Leverkusen!
“It’s time to confirm these will be my final games at Bayer”, Xabi Alonso says…
…Real Madrid new coach, soon. 🤍🔜 pic.twitter.com/5nHKlZqfBf
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) May 9, 2025
Jasno je da Karlo Anćeloti neće biti trener Galaktikosa naredne sezone, a sve je jasnije i da će ga naslediti nekadašnji igrač Liverpula i Real Madrida. Prelazni rok je važan za svakog trenera, tako je i za Alonsa, ali neće se samo on pitati.
Real će dopustiti Alonsu da bira igrače koje želi da dovede u klub, ali će poslednju reč imati klub i Španac će to morati da poštuje, kako prenosi „Marka“.
Mnogo igrača se dovodi u vezu sa osvajačem 14 titula Lige šampiona. Trent Aleksander Arnold već je gotova priča i on će sigurno pojačati Madriđane po završetku sezone. Govori se još i o dovođenju novog veznog igrača, a mnogi od aktuelnih nisu sigurni za narednu sezonu.
Komentari (0)