STRAVIČNO

Tinejdžer mrtav PIJAN izazvao udes u Sokobanji! Čovek u koga je udario UMRO, ženi se bore za život!

Nesreća se odigrala u 5.50 sati u ulici Prevalac

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Policija
Foto: MUP Srbije

Jedna osoba je preminula, a drugoj se lekari bore za život nakon teške saobraćajne nesreće koja se jutros dogodila u Sokobanji.

Nesreća se odigrala u 5.50 sati u ulici Prevalac, kada je 18-godišnji Nenad J. iz Sokobanje u alkoholisanom stanju i sa 1,65 promila alkohola u krvi u oštroj krivini izgubio kontrolu nad vozilom Reno klio i prešao na saobraćanu traku kojom se iz suprotnog smera kretalo vozilo Fiat panda.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs 

Tom prilikom je došlo do čeonog sudara zbog kojeg se vozilo Fiat panda prevrnulo na krov. Vozilom Fiat panda je upravlao Jovica M. iz Sokobanje (rođen 1953.g), a suvozač je bila Vitoslava M. (1954). Zbog zadobijenih povreda osteceni su prebačeni u KBC Niš. Jovica je nakon prijema preminuo, a Vitosava je u kritičnom stanju.

Osumnjičeni je zadržan, s tim da je Više javno tužilaštvo odmah po saznanju naložilo uzimanje krvi od osumnjičenog i obukciju tela pokojnog Jovice.

Izvor: Informer

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar