Sevale šipke i makaze: Sukob tokom probe venčanice u Nantu, intervenisala policija, tri žene privedene

Sve tri žene provele su noć u policijskoj stanici

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Pixabay/amix_6!

Proba venčanice u jednom salonu za iznajmljivanje venčanica u Nantu pretvorila se u sukob između prodavačice i dve klijentkinje, nakon čega su sve tri žene privedene, preneo je danas Figaro.

List navodi da je mlada prošle nedelje u salon došla sa majkom kako bi probala venčanicu, ali su tenzije između klijentkinja i vlasnice salona postojale i ranije.

Prema pisanju lokalnog lista “Presse Ocean”, termin za probu venčanice prethodno je bio pomeren, što je izazvalo nezadovoljstvo klijentkinja i dovelo do komentara na društvenim mrežama, koji se nisu dopali vlasnici salona.

Situacija je tokom probe eskalirala, a prema navodima svedoka, prodavačica je jednom rukom mahala šipkom za kačenje vešalica, dok je drugom rukom mahala makazama.

Policija je intervenisala, a u incidentu nije bilo teže povređenih.

Sukob je snimljen, a obe strane su podnele prijave. Sve tri žene provele su noć u policijskoj stanici.

Tužilaštvo u Nantu je narednog dana zatražilo da žene budu puštene na slobodu i odlučilo da slučaj bude upućen na krivičnu medijaciju, postupak koji omogućava stranama da reše spor bez pokretanja sudskog postupka.

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar