Bivši kapiten Crvene zvezde o Vladimiru Stojkoviću: “Bili smo prijatelji”

Slavoljub Đorđević govorio je o srpskom golmanu i njegovoj odluci da obuče dres Partizana

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: FK Partizan

Bili su Slavoljub Đorđević i Vladimir Stojković saigrači u Zvezdi, ali u Leotaru.

– Bukvalno sam išao kolima po njega i Bobana Stojanovića i vozio ih za Trebinje, to je sezona posle šampionske. Znamo se iz mlađih kategorija. Bili smo prijatelji. A ako me pitate zbog njegovog prelaska u Partizan, svako ima pravo na svoj put. Uradio je to što je uradio. Nas dvojica imamo korektan odnos. Da li je njegov potez ispravan ili ne, to nije pitanje za mene. Jednostavno, to je njegov život – rekao je Slavoljub Đorđević.

Govorio je i o periodu provedenom u Leotaru.

– Igrao sam u šest, sedam zemalja, ali Trebinje je nešto posebno. Volim taj grad, skoro kao rodni Beograd. Imali smo sjajnu atmosferu i dobro se družili. Ceo grad je živeo za Leo, svugde su nas lepo dočekivali. Bilo je zadovoljstvo igrati. Živeo sam punim plućima. U svakom pogledu je to moj grad – rekao je za “Glas Srpske”.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar