Komentari na vest "Najpoznatiji srpski kardiolog izdao OZBILJNO UPOZORENJE: Nikako ne pijte ovaj lek, može biti i smrtonosan" (20)
Komentari na vest "Najpoznatiji srpski kardiolog izdao OZBILJNO UPOZORENJE: Nikako ne pijte ovaj lek, može biti i smrtonosan" (20)

A ja s vremena na vreme popijem diklofenak duo zbog kuka. Pila sam naklofen, pa ga jedno vreme nije bilo i otuda predjoh na diklofenak
Moja majka, davne 2003 preminula, ga je pila zbog bolova i da bi mogla da uradi neke kućne poslove a imala je aritmiju..na kraju je doživela moždani udar i završila priču. Posle čitanja ovog teksta sam siguran da je doprineo moždanoj trombozi.
Meni glava prolazi samo od Rapten K:(.
Logicno da da. Nije bitno kako je pakovan, vec sto je unutra.
Е поцепам вам се на диплому. Шта да пију кад их заболи
Pretpostavljam da ste Vi verovatno natprosečni poznavalac kardiologije i farmakologije!? Zar ne mislite da kardiohirurg, pa i sasvim prosečan, ipak nešto malo zna o srcu? Mojoj prijateljici koja pati od reumatskih bolova je kardiolog izričito zabranio da uzima diklofenak, jer ima problem za zgrušavanjem krvi i svakog meseca ide na tzv. trombokontrolu.
Umesto diklofena piti "movalis" sa istim efektima a bez nus pojava
Za zglobno - kostani sistem bolji je Flenako/Aflamil. Ima puno manje stetnih efekata od Diklofenaka. Narocito ko ima problema sa zelucem.
Odnosi se na sve vrste diklofenaka ukljucujuci i Duo i Rapten K
Na moju zalost izgleda da je ovo istina. Zbog problema sa kukom redovno sam pio Voltaren (diklofenak). Kada sam dobio infarkt doktori su bili u cudu jer se bavim sportom, ne pijem ne pusim a nisam imao nikakav stres vec dugo. Sad mi je jasno sta je bio uzrok !
Zašto ga prodaju po apotekama i dužnost je apotekara da upozori na ovo što doktor kaže,, naravno ako znaju nešto, ali uglavnom ništa ne znaju i čovek treba da otvori četvoro oči!!!!!.
Da. Ovo vazi za sve diklofenake, bilo da su u kapsulama ili tabletama. Diclofenak duo su gastrorezistentne kapsule zbog cega se ne rastvaraju u zelucu pa nema nezeljenog efekta na zeludac , ali drugi nezeljeni efekti se mogu ispoljiiti, narocito kod hronicne upotrebe diklofenaka.
konoplja
Molimvas odgovorite dalise odnosi na naklofen duo u kapsulama hvala
Čovek je nekada davno bio prosečan kardiohirurg. Nikada nije bio kardiolog a pogotovu Najpoznatiji naš Kardiolog.
A, sto "doktor" nije naveo koji lek da koristimo?
Pio sam Diklofenak i za vreme korone,imao sam jeziv bol u leđnom predelu iznad bubrega ali nisam primetio neke nus pojave,naprotiv..bol mi je prestajao samo dok je dejstvo diklofenaka trajalo...Pa šta onda piti kao alternativu?
znaci korona
Ne lupajte više gluposti. Pa svaki lek ima neka neželjena dejstva.
Dali se to odnosi i na diklofenak duo u kapsulama. Moze li mi neko na ovo odgovorit.