Емир Кустурица добио позив за Параду победе у Москви

Инсталирајте нашу иОС или Андроид апликацију
Фото/Принтсцреен/Yоутубе

Прослављени српски и светски режисер Емир Кустурица добио је позив администрације председника Руске Федерације да као гост Владимира Путина присуствује војној паради у Москви на Дан победе 9. маја ове године.

Земља која је дала пресудан допринос паду фашизма обележиц́е 9. маја парадом у Москви 80 година победе над Немачком и силама осовине.

Портпарол Кремља Дмитриј Песков изјавио је јуче да ц́е им бити драго да 9. маја у Москви виде све оне који су спремни да поделе са Русијом “понос и радост тог дана”.

Он је најавио да се на прослави очекује више од 20 лидера различитих држава. Позивницу за прославу добио је и председник Србије Александар Вучиц́ који је раније најавио да ц́е отиц́и у Москву 9. маја.

Извор: Спутњик

Коментари (0)

Оставите коментар

    Тренутно нема коментара. Будите први који ће коментарисати!

Издвојено за вас